Nieuwe keramieken Caesarstone en Pirenei
De bezoekers van Küchenmeile in september hebben al kennis mogen maken met deze noviteiten en we zijn dan ook verheugd 7 mooie kleuren toe te mogen voegen aan onze keramiek collectie.
Jetstone introduceert 5 nieuwe keramieken van Caesarstone. Keramiek is recent als productgroep toegevoegd aan het hoogwaardige aanbod materialen van Caesarstone. Daarnaast worden 2 keramieken met een unieke full-body structuur toegevoegd aan het aanbod.
Caesarstone keramiek
- Emprada satin | 12 mm | 3150×1550
Lagen van intens donkerbruin creëren een warme aardeachtige basis. De dynamische geelbruine lijnen subtiel het gebarsten steen zien.
- Fume satin | 12 mm | 3150×1550
De beige basis met crèmekleurige aderen geven door de gelijkmatige verdeling een gevoel van rust en zachtheid.
- Monumental satin | 12 mm| 3150×1550
Deze olifantgrijze basis is voorzien van subtiele donkere aderen en straalt robuustheid uit.
- Smokestone satin | 12 mm | 3150×1550
Een uitgesproken adering die bestaat uit fijne en dikke krijtachtige lijnen zorgt voor een mooie gelaagdheid op de zwarte basis.
- Striata satin | 12 mm | 3150×1550
Een rokerige basis met donkere aderen wordt verrijkt met het rotsachtige uiterlijk door de witte, oranje en bruine markeringen.
De keramieken van Caesarstone zijn uitsluitend in een dikte van 12 mm massief verkrijgbaar of natuurlijk met een verstekrand uit 12 mm materiaal
Pirenei keramiek met full-body structuur
- Pirenei Ecru satin | 12 mm | 3190×1590
- Pirenei Grey satin | 12 mm| 3190×1590
Deze kleuren kenmerken zich door het kalkachtige oppervlak met kleine steentjes ontstaat er een industriële betonstructuur in respectievelijk zand- en grijstinten.